Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Valaki segítene?

Valaki segítene?

Figyelt kérdés
Olyan problémám lenne hogy nagyon hamar fogmosás közben meg a mindennappkban is elkezd vérezni a fogínyem. Mit lehet ellene tenni? Nagyon kellemetlen. A másik pedig hogy sokszor köpöl véreset . Leginkább ha fáj a torkom. Remélem nem vagyok rákos.
2018. márc. 27. 08:20
 1/4 Drazicc ***** válasza:
Elmex fogkrémet használj. Drága (1000-1500ft) de szinte biztos, hogy használni fog.
2018. márc. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Talán elkéne menni mindkét probléműval orvoshoz, nem gondolod?? Ha nem foglalkozol az ínyvérzéssel, később a fogaidat is elvesztheted. De egy fogígy gyulladásod vagy sorvadásod tuti lesz.

A véres köpet miatt meg méginkább elmennék. Ki tudja honnan jön. Lehet csak az ínyed miatt van ahogy vérzik, de jobb félni mint megijedni.

2018. márc. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Felkell deríteni az okokat,hogy mi okozza.Okozhatja c-vitamin hiány is az ínyvérzést,íny gyulladás,kezdődő fogíny sorvadás.Ha nő vagy a ciklust megelőző napokban és alatt a hormon változástól is vérezhet az íny.Ha torok fájásnál érzed a gyulladástól is lehet,vagy meg vannak duzzadva a manduláid.Nekem amikor mandula gyulladásom volt véres váladékot köhögtem fel,de ez elmúlt az antibiotikumos terápia után és azóta se jelentkezett.A heyledben elmennék egy fogászati ellenőrzésre meg a háziorvoshoz is.Nem kell mindjárt a legrosszabbra gondolni,az esetek többségében nem olyan nagy a baj.
2018. márc. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha elmennél fogorvoshoz?! Hidd el, nem hülyeségből léteznek.
2018. márc. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!