Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Elengedte a brekettet a...

Elengedte a brekettet a ragasztás, mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
Az a gond hogy ma kajáltam és valahogy beragadt a villa a dróthoz és szerintem valahogy ahogy hirtelen szedtem le lehet amiatt, de most elengedte a ragasztás a brekettet fogamon és nincs rajta szilárdan hanem tudom rajta mozgatni, különösebben nem zavaró, csak pl fogmosásnál nem tudom hogy lesz és ugye most nagyszombat meg húsvét, szóval a fogorvosom csak kedden fog rendelni, valakinek volt már hasonló gondja, illetve most mit tudok vele csinálni?
2018. márc. 31. 12:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem nagyon tudsz. Készülj arra, hogy pár fogad esetleg megfájdul, mert nem a szokott irányban húzza a fogszabályzó. Kedden meg orvos. Ha bármi kicsi alkatrész leugrana, tedd el biztos helyre, elég drága egy új rugó vagy ilyesmi.
2018. márc. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És a fogmosásra valami tanács?
2018. márc. 31. 20:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Ohh, az kellemetlen. :( Egyszer nekem is hosszúhétvége elején esett le..ott fityegett napokig és idegesített, beleakadt a kaja. Leesni nem tud, de azért óvatosan moss fogat. Ha az utolsó brackett esett le, le tudod szedni ha idegesít, de ne hagyd el :D
2018. ápr. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!