Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Normális ez foghúzás után?

Normális ez foghúzás után?

Figyelt kérdés

Kedden húzták a fogam. 50perces foghúzás volt (gyulladt volt) Másnapra feldagadt az inyem a seb környékén. Csütörtökig fájdalomcsillapítóval bírtam csak a fájdalmat! A duzzanat napról napra múlik, mára már csak minimális duzzanat van. viszont ha beszélek, sétálok akkor néha bele lüktet, nem éles fájdalom de elég kellemetlen néha. És alapból is tompa fájdalmat még érzek. De 5nap után lehetne ilyen enyhe luktetés, tompa fajdalom ott a fog helyén és környékén?


U.i: Kellemes Húsvéti Ünnepeket! :D



2018. ápr. 1. 09:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem már másnap sem volt, csak az érzéstelenítő helye fájdogált.


Nyilván benne hagytak valamit. Menj vissz vagy ügyeletre, és nézzék át, mert a fogdarab simán begyullasztja.

2018. ápr. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Foghúzás után gondosan átnézte a fogorvos és még röntgent is csinált, nem maradt benne semmi :D
2018. ápr. 1. 10:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy ilyen húzás után még a jövő héten is fájhat. Nekem két hetet jósolt a fogorvos. Néha még most is érzem azt a fogam, pedig 4 hónapja húzták.
2018. ápr. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!