Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit egyek? Foghúzás.

Mit egyek? Foghúzás.

Figyelt kérdés

Mindkét oldalon kihúzták a fogam. Rágni esélytelen, tejterméket sem ehetek vagy 3-4 napig. Ma ettem egy gyümölcs turmixot, amikor elmúlt az érzéstelenítő hatása.


Szerintetek krém leves jó lenne? Nem teszek bele tejes cuccot és olyan simára turmixolom mint a krumplipüré.


Mi mást lehet még? Legalább 1-2 hétig vigyáznom kell a kajával.



2018. márc. 27. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
az is jó, vagy például a löncshús is elég krémes állagú
2018. márc. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bébiétel. Hülyeségen kívül, komolyan.
2018. márc. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát a löncshúst még el-elszopogatom. :D


Bébiétel, hát... az elég sokba kerül, nem? Nem volt még gyerekem, nem tudom. Milyen ízű? Mármint gondolom nem fűszeres...

2018. márc. 27. 22:08
 4/7 A kérdező kommentje:
Vajon vega tejet lehet inni? Ilyen mogyoró tejet meg ilyesmit? Abba nincs laktóz.
2018. márc. 27. 22:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha a tejet megfőzöd akkor nyugodtan eheted. Pl tejberizs, tejbedara, krumplipürét is lehet enni. Vagy laktózmentes tejből csináld ezeket. Egy ideig pépeset egyél. De az orvos miért volt ennyire hülye hogy egyszerre húzott két oldalról? :(
2018. márc. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
9%

Mindent lehet enni, csak ne ott, ahol húzták. :)


Egy nyugi már én 1 hét múlva varratszedés után már spagettit ettem sajttal - addig csak azért nem, mert minden beleakadt a hülye cérnába. :(

2018. márc. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó, te azért hülyeséget ne írj már. Tejtermékkel várni kell mert a bacik elszaporodnak és jól begyullad a húzás helye.
2018. márc. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!