Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kiesett a fogtömése, hogyan...

Kiesett a fogtömése, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Még múlthéten tömték be, nem volt nagy lyuk,még inekciót sem kaptam, épp a teteje volt szuvas. Betömte a doki, s mikor rágtam egy kicsit érzékeny volt.Épphogy elmúlt ,azt veszem észre hogy sejol a tömés.Fogalmam sincs hol jagytam el.És miért pont húsvétkor???Istenem, olyan nyominak érzem magam.Valaki segítsen.://
2018. ápr. 1. 10:02
 1/7 anonim ***** válasza:
google a baratod, keresel ejjel-nappali fogaszatot, felhivod, ennyi.
2018. ápr. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nemlesz semmi bajod, ha csak kedden mész fogdokihoz.
2018. ápr. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
de lehetőleg ne ugyanahhoz a kutyaütőhöz.
2018. ápr. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Pedig a világ legjobb fogdokia(anya szerint.Már évek óta hozzá jár).Nem értem miért történhetett:////

De köszönöm a válaszokat,megnyugtattak,habár nem tudom miért pánikoltam be ennyire.

Egyébként miért volt érzékeny a rágás az elején?

2018. ápr. 1. 16:13
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért volt érzékeny rágáskor, mert magas lett a tömés. Ettől függetlenül nem szabadott volna kiesnie (főleg ha kicsi volt). Általában itt a fogorvosok pártját fogom, de te inkább keress egy másikat. Ezek olyan banális hibák, hogy maximum egy kezdő dokinál lehet elnézni (1x egy nagyobb, két vagy több felszínű tömésnél).
2018. ápr. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

És ne haragudj,hogitt értetlenkedek még,de mit jelent az ha magas?://

Mert kérdezte ő és mondtam is higy egy kicsit olyan fura.De azon is javított.Szóval jónak kellett volna lennie

2018. ápr. 2. 10:19
 7/7 anonim ***** válasza:
magas: nincs lecsiszolva jól és rágáskor túl nagy erő éri. Azért szokott az orvos indigószerű papírt rágatni mert összefogja a fogad ahol érintkezik.
2018. ápr. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!