Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogkő leszedés után mennyi...

Fogkő leszedés után mennyi idő amíg regenerálódik az íny?

Figyelt kérdés

Múlthét szerdán elmentem leszedetni a fogkövemet, de már annyira ramaty állapotban volt, hogy a doktornő azon csodálkozott, hogy még nem mozognak a fogaim... sajnos rossz tapasztalatom volt általános iskolában a fogorvosról, ezért nagyon nehezen tudtam rávenni magam arra, hogy most elmenjek. Sokkal szebbek lettek a fogaim, nem is mozognak, de a fogkő szinte már az ínyem alá ment.

A kérdésem igazából az, hogy ilyen durva fogkő mennyiség után helyreállhat az ínyem? Tudom, hogy nagyon elhanyagoltam, ezentúl fogok is járni rendszeresen (mert egyébként tényleg kibírható) lehet-e gyorsítani a gyógyulás folyamatát?



2018. ápr. 3. 09:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindenkinek máshogy gyógyul, de szerintem 1-2 hét.

Vegyél gengigélt a patikában, az segít.

2018. ápr. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sensodyne Rapid fogkrém jó az érzékeny ínyedre és a Gengigel gél én is ajánlom, minimum 1 hétig eltarthat, de akár kettőig is.
2018. ápr. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat! :)
2018. ápr. 3. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!