Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kihuzott fogat hogy lehet...

Kihuzott fogat hogy lehet potolni? Implantatum?

Figyelt kérdés
Kihuztak az egyik orlo fogamat, viszont gyogyulas utan szeretnem potolni. De mivel a gyoker is ki lett szedve, ezert lehet implantatumot berakni? Vagy ilyenkor mit lehet tenni?
2018. ápr. 15. 18:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Implantátum, hídpótlások. Implantot eleve csak olyan helyre tudnak rakni, ahol már gyökér sincs, illetve nem lehet egyéb módon felhasználni.
2018. ápr. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen? Mert en ugy tudtam, hogy implantatumot csak akkor lehet betenni, ha a gyoker meg jo allapotban van. De lehet rosszul tudom
2018. ápr. 15. 18:27
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen egészében kihúzott fog helyére tesznek implantátumot,anyámnak rögtön a kihúzást követően fúrták be a csapot,így nem kellett a gyógyulást követően újra felvágni az ínyt és úgy beültetni a csapot.De szerintem ha húzás előtt megbedzélted volna a dokival akkor ő is így tesz.
2018. ápr. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ertem mar! Es mennyi ido normal esetben, amig az implant ugymond "hasznalhatova valik", vagy mennyit kell vele varnom? Koszonom
2018. ápr. 15. 18:50
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A muternak így is 3 hónap volt még a csont körbeforrta a beültetett csapot,gondolom fiatalabb,egészségesebb szervezet esetében ez az idő 1-2-3 héttel is rövidülhet.
2018. ápr. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

fontos tudnod!!!

ha azt hírdetik h azonnal terhelheted v h 2-3 hét után használhatod az implantátumot akkor azzal rosszul járhatsz.

3 hónap vagy fél év mire használhatod!!!

az azonnal terhelhetö implantátumokat- bazális-bauyer stb. BETILTOTTÁK!!! a népegészségügyi hatoság rég beszüntette ezeket, de még mindíg forgalmazzák. Nem értem h hogy lehetséges ez, de így van. Nálam sajnos 6 fogorvos is van akikröl tudom h ezt csinálják. Nem tudom h hol kinél lehet ezt bejelenteni. sajnos nemigazán tudom h hol fokok ijet csináltatni ha majd kellene.

Egy ismerösöm akivel itt irogatok Nobel típusu van és az jo márka, elégedett vele.

2018. ápr. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen hogy ezt leirtad :)
2018. ápr. 17. 21:25
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja es mindenkinek ment a zold pacsi, koszi nektek :)
2018. ápr. 17. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!