Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyökérkezeltetni kell? (többi...

Gyökérkezeltetni kell? (többi lennt)

Figyelt kérdés

sziasztok, elsősorban kiszögezném hogy nekem nem számít ha igen vagy nem szóval nem azért kérdezem mert félek , csak érdekel .

Szóval van egy lyukas fogam amin a lyuk maga szerintem már picit mélyebb , de a fogam nem fáj alapból sőt szinte soha , picit érzékeny a hidegre és a melegre meg ha belemeny a lyukba valami akkor az azért picit kellemetlen ha ráharapok pluszba. Néha néha szokott lenni olyan hogy picit fáj de teljesen tűrhető )

Előre is köszi a válaszokat!



2018. ápr. 16. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:
66%
A fogorvos megmondja. A gyökérkezelésnek több oka lehet. Az épnek látszó fog gyökerén is lehet elváltozás, ami indokolja a gyökérkezelést
2018. ápr. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
41%
Úgy mégis miből gondolod, hogy gyökérkezelni kell? Mért kéne? Ha nem fáj, akkor az nem olyan mély lyuk. De ne várd meg, amíg mély lesz, hanem menj el fogorvoshoz.
2018. ápr. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem úgy nézi meg a doki hogy a lyukba nyom egy kis cafat jó hideg vizes vattát, ha fáj, él a fog még a lyuk felszínén is és elég a tömés, ha nem érzem akkor bizony annak már annyi, pont múltkor jártam így, sosem fájt az a fog de egyszer csak elkezdett, elmentem dokihoz, full halott volt és mivel mondta hogy leghátsó fogat nem szoktak gyökérkezelni plusz van egy kinőni készülő bölcsességfogam mögötte aminek perpill nincs hely és ki kellene húzni 5 perc alatt minden fájdalom (pedig annyira félek a foghúzástól hogy mikor kiderült elsírtam magam) nélkül kikapta.
2018. ápr. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!