Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nyelvgyök környéki hólyagok/cs...

Nyelvgyök környéki hólyagok/csomók milyen betegségre utalhatnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Nem vagyok toppon anatómiából, de valószínűsíthetően a nyelvgyökömnél (a nyelvem hátsó részén a tövében alul), olyan mintha kis gömbök lennének, mintha egy kisebb málna lenne a nyelvemen (hirtelen nem tudom máshoz hasonlítani). Ha hozzáér a fogamhoz fáj, meg amúgyis kellemetlen. Kicsit rekedt vagyok emellett, szombat óta érzem ezt, volt egy kis aftám is, de az tegnapra el is tűnt.

Ötletek esetleg, hogy mitől lehet?


Ma pont megyek fogorvoshoz, ő vajon meg tudja nézni, és tovább tud küldeni, ha van valami gikszer?


Előre is köszönöm a válaszokat,


21/L



2018. ápr. 18. 10:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Vírusos fertőzés, bár inkább a gyerekeknél szokott ilyen lenni. :) Kitartás, néhány nap alatt javulni fog, nagyjából egy hét, mire elmúlik. Lehet rá venni méregdrága ecsetelőt, ami a gyógyulást segíteni, de amikor elkaptam a gyerekektől, nekem egy kupica töménnyel történő öblögetés segített. Arra felhívom a figyelmedet, hogy iszonyatosan fájni fog, de nekem másnapra eltűntette a hólyagokat.
2018. ápr. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!