Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezek a tüneteim milyen betegsé...

Ezek a tüneteim milyen betegségre utalhatnak?

Figyelt kérdés

Egyetemen tanulok és vizsgáztam most pár tárgyból a legutolsó három vizsgám ötös lett. Én nem tudok azonban örülni már ennek se. Mert nagyon rossz a kedvem, sokat alszok alig birok reggelente felkelni az ágyból. Emellett amikor felkelek nem akarok enni nincs étvágyam. Állandó fejfájásom van főleg a homlokom fáj lüktet nem győzöm bevenni a fejfájáscsillaitót, gyomorégés és szédülés is van a hátam meg görcsös orvosok nem tudnak mit kezdeni ezekkel szerintük idegi alapon van. Mindenkivel kiabálok, ideges vagyok felcsattanok belül remegek az idegességtől. Sok alkoholt kVánok hogy egy kicsit jobban legyek.


Mi lehet ez? Nagyon szenvedek ettől ismerőseim is mondják hogy ne legyek szomorú, vidám legyek de olyankor eltörik a mécses és sirok elrontom mások jó kedvét amitől megint iszonyú bűntudatom van. Sajnálom azt is hogy élek mert nekem ez nem járna én nem érdemlem meg!! Kétségbe vagyok esve és nem látom a kiutat



2018. jan. 15. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Fényhiány, enyhe depresszió, vírusfertőzés, stressz, mint lehet külön-külön és együtt is kiváltó ok.
2018. jan. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

fényhiány - nem tudom hetente 2x járok szoláriumba

virusfertőzést nem gondolom mert már három hete szenvedek

depresszió - nem vagyok idegbeteg úgymond

2018. jan. 15. 19:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Nézd meg a YT-n butyejko légzéstechnikát.
2018. jan. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez depressziónak tűnik, az enyhe depresszió nem egyenlő az idegbetegséggel, inkább nyomott hangulat, üresség, motiválatlanság és pszichoszomatikus tünetek, tehát én erősen depresszióra gyanakszom.
2018. jan. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szerintem keress magadnak egy hobbit vagy járj el mozogni. Az sokat segìt a közèrzeten. A tünetek lassan el fognak mùlni.
2018. jan. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Utolsó!


Köszönöm a tanácsot nekem van egy jó hobbim a filmnézés. Azt szoktam csinálni de csak enyhén javít a rossz kedvemen.


Sportolni hahh könnyű ezt mondani. Semennyi erőm sincsen orvos szerint olyan a fizikai állapotom húsz évesen mint egy 70 évesnek. Egész nap az ágyat nyomom onnan felkelni is alig van erőm. Pár perc gyaloglás után kifulladok, nehezen kapok levegőt és minden izmom elkezd fájni. Semmi kedvem a sporthoz se pedig emlékszem régen sokat futottam, kerékpároztam de mára már elfogyott az erőm

2018. jan. 15. 20:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Vitaminhiány
2018. jan. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!