Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az egyik fogam büdös. Mitől...

Az egyik fogam büdös. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Nincs semmi baja...még tejfog. 20 vagyok és tudom, hogy ebben a korban már ritka a tejfog, de nem nőtt más a helyébe és nem is esett ki, mégcsak nem is mozog. Most zavar mert büdös. De csak az az egy... Ha kihuzatom akkor nem lesz elég fogam és drága tetetni egy másikat. Mit tudnék ellene tenni?
2010. jún. 12. 21:34
1 2
 11/11 anonim válasza:
3. kommentelő ! Ne oltsuk már le az embereket, ha nincs teljeskörű rálátásunk egy bizonyos dologra............ Nekem 38 évesen saját magam , két ujjammal téptem ki a szemfogamat ami tejfog volt. Ugyanis a csont szemfog a szájpadlásomban maradt láthatatlanul. A tejfog egészen addig fixen állt az ínyben az őrlő, és a kis metsző között beékelődve, míg fogszabályzás útján nem lettek kicsit átmozgatva a fogak, és tették lehetővé a tejfog instabilitását....vagyis mozogni kezdett.
2014. ápr. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!