Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tegnap kiidegelték a fogam és...

Tegnap kiidegelték a fogam és ma fáj. Ez normális?

Figyelt kérdés
majd vissza kell még mennem, és ideiglenes tömést sem kaptam. Így lyukasan hagyták, hogy kitisztuljunk. De nem ehetek ott és bármi hozzá ér fáj. Nem vészes de nem is kellemes. Meddig lesz ez így? ez normális?
2018. ápr. 25. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem egy hétig fájt utána, tele kellett nyomnom magam Cataflam-mal, hogy valahogy kibírjam. Teljesen normális, hiszen megbolygatták ott a szöveteket és az ideiglenes tömésbe tett gyógyszereknek is idő kell, hogy megszüntessék a gyulladást.
2018. ápr. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem kaptam ideiglenes tömést.
2018. ápr. 26. 06:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Hol voltál vele? Nekem egyszer a fogászati ügyeleten hagyták így, teljesen üresen. Gondolom, hogy a legminimálisabb költséggel lássanak el. De a lelkemre kötötték, hogy mielőbb keressem fel a fogorvosomat.

Mindenesezre teljesen normális ha pár napig még fáj, mert hiába ölték ki az ideget, a fog körüli szövetek még gyulladtak és időbe telik, hogy ez elmúljon. Ha nagyon fáj, vegyél be Algoflexet vagy Cataflamot.

2018. ápr. 26. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem direkt hagyták így, azért, hogy ki tisztuljon. Nem a pénz miatt, én maszek fogorvonál voltam. Ma már nem fájt :)
2018. ápr. 26. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!