Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » SEGÍTSÉÉÉG! Mi van a számban?

SEGÍTSÉÉÉG! Mi van a számban?

Figyelt kérdés

Most az előbb találtam a szájüregem bal felén a hátsó őrlők mellett egy ilyen lifegő darabkát, aminek egy fehér pont van a végén. De jól kivehető nagyságú és a nyelvemmel is tudom mozgatni. Jaj nagyon megijedtem tőle...fáj is, de nem nagyon, csak olyan mintha becsúszott volna a 2 fogsor közé az íny és megharaptam volna. olyan tompa fájás. De maga a dolog sokkal nagyobb. Mint egy lencse kb.


Mondjuk inkább olyan mintha leszakadt volna a húsból egy darab és ott lifegne. De nem fájt és nem emlékszem hogy leharaptam volna.

Ez most akkor ciszta? :(

És azzal mit lehet csinálni? Meg kihez kell fordulni?


2010. jún. 13. 17:19
 1/10 anonim ***** válasza:
nyugi, nem hinném hogy ciszta lenne, lehet hogy be volt gyulladva az ínyed és azon a részen nem apadt vissza és ott maradt....menj el fogorvoshoz, ő biztos tud segíteni
2010. jún. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

A másik oldalon is van dudor, mert mindig elharapom az ínyem. Sok a fogam.

Remélem elmúlik. :'(

2010. jún. 13. 17:26
 3/10 A kérdező kommentje:
De az mondjuk csak egy megvastagodott bőr, nem ilyen lifegő...
2010. jún. 13. 17:26
 4/10 anonim ***** válasza:
hány éves vagy, nemed?
2010. jún. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A korához még Esetleg lehet köze,de a neme vajon miért fontos?!


Szerintem csak leharaptad, és majd magától meggyógyul.Várj pár napot,aztán ha mégse javul,menj orvoshoz.Szerintem semmi komoly!

2010. jún. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát ez jó kérdés, én se tudom hogy miért lehet, de nekem is van néha napján :D. Kicsit fájó de nem olyan vészes. Én is arra gondoltam hogy ráharapás miatt jönnek létre, de pontosan én sem tudom miért.

A lényeg az hogy, olyan 1 hét alatt elmúlik.

2010. jún. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Lány vagyok, 18.

Oké volt már harapásom, ami ilyen dudor és csípő, feszítő érzés volt. Mintha pl nagyon sósat ettem volna és utána zsibong még a helye. Ez is olyasmi.

2010. jún. 13. 17:47
 8/10 anonim ***** válasza:
Most akkor egy sérült felület, vagy egy kinövésről van szó? Azt mondtad talán mint egy lencse, érdemes orvosnak megmutatni, lehet fibroma.
2010. jún. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Wááá hát nem tudom elmagyarázni.

Így lóg mint a kutyámnak is pl hullámos az ínyén a hús. Na nekem egy olyan van. Csepp alakú. És elkezdett sajogni este, meg van egy fehér pont a végén mint az aftának. És afta már van a számban, és nagyon nem akar gyógyulni. ! napja kenem glycosepttel, rendesen mosok fogat...:S

2010. jún. 14. 11:15
 10/10 anonim ***** válasza:
Én tudom miről beszélsz, nekem is volt már ilyen nem egyszer! De úgy emlékszem nem volt vele semmi gáz, magától elmúlt.
2010. jún. 18. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!