Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogpótlás után fogfájdalom?

Tündi0212 kérdése:

Fogpótlás után fogfájdalom?

Figyelt kérdés
Tegnap rakták fel kapcsos részlegesen kivehető fogat de amire rákapcsolta fogra az harapásra érzékeny mitől?
2018. máj. 1. 06:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Holnap menj vissza a fogorvoshoz, több oka is lehet, ezt így látatlanban nem lehet megmondani.
2018. máj. 1. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Neked hány darabos kapcsos fogat tettek fel? Nekem is ilyen kapcsos pótlást kell csinálni,3 darabost.Mennyire stabil,szerinted?Tudnál képet mutatni róla?
2018. máj. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem a 4 metszőfog lett így pótolva a szemfogra kapcsolva és az fáj most ! Attól lehet hogy sokszor volt próbálva stb?
2018. máj. 1. 09:11
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát stabilnak kellene lenni de nekem nem egyszerű semmi
2018. máj. 1. 09:12
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyennek kell lenni,nekem még nem volt ilyen.Nekem hátsó fog lesz,3 db de csak az egyik oldalról lehet kapcsozni,egy ponton,mögötte már nincs fog.Rágás közben nem fog leesni?Azért kérdezem mennyire stabil.
2018. máj. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tökéletes nem lesz főleg ha egyik oldalt lesz kapcsolva !
2018. máj. 1. 09:51
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is erre gondoltam.Majd kiderül,de nem hiszem,hogy tökéletes lesz.
2018. máj. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Neked mikor készül el?
2018. máj. 2. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!