Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nektek volt ilyen? Ez fájdalmas?

Nektek volt ilyen? Ez fájdalmas?

Figyelt kérdés
Nos a fogorvoson elküldött a szájsebészetre és ott közölték velem,hogy lehet műteni kell az egyiket,mert vizszintesen nő a fog.Viszont mondtam,hogy nem fáj egyáltalán,erre a doki azt mondta akkor nem csinál semmit vele.Elvileg szerencsésebb esetben ki nő oldalra vagy felszívódik a fog,esetleg bent marad a lágyszövetben.Nagyon remélem hogy ezek valamelyike mert nem akarom műteni.Ki volt hasonló helyzetben?

2018. máj. 1. 16:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmit sem fogsz érezni mivel elérzéstelenítik. Úgyhogy innentől kezdve nincs miről beszélni. :D
2018. máj. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én gondolkodás nélkül kiszedetném, az csak egy picit bonyolultabb foghúzás, érzéstelenítéssel nulla-5%-os kellemetlenséggel.


Ha viszont valami miatt begyullad, akkor összepisiled magad, úgy fog fájni, és akkor ráadásul hozzá sem nyúlnak x ideig...

2018. máj. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem a 2 alsó bölcsességfogam nőtt vízszintesen, az egyiket ki is szedettem egyből amint kiderült (abszolút semmi fájdalmam nem volt és kb 5mp alatt kint volt), viszont a másikkal húztam az időt és a röntgenen látszik, hogy gyönyörűen eltolta a fogaimat... (a 4eset régebben ciszta miatt kihúzták, így volt hová..) ferdék lettek az ottaniak.

Múlthéten voltam megint röntgenen, utána mondta az orvosom, hogy gyorsan szedessem ki a másikat is, mert fel fogja szívni a mellette lévő ép fogam gyökerét.

2018. máj. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!