Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van valakinek teljes implantát...

Van valakinek teljes implantátumos fogsora? Hol csináltatta, Mennyibe került?

Figyelt kérdés
A fogsorom elég hiányos, a rágó fogak vagy ki lettek húzva vagy tömöttek,van ami le is van törve. Szinte minden évben járok kezelésekre kb 12 éves korom óta, most 30vagyok, és már nagyon unom. Lehet még a jókat is kihúzatom és rakatok be oda is implantot. De nem tudom egyáltalán lehet e nekem,mert már kétszer volt foggyökerben valami ciszta, talyog szerű, amit kiműtöttek. ?? A legnagyobb problémám hogy hol találok tényleg profi fogászatot, ami nem csak a weboldalon tűnik profinak? Vidéki vagyok, de bárhova elmegyek ha tényleg szuper jó fogászat. Szeretnék még pár dolgot kérdezni, ha valaki csináltatott és privátban kérdezhetek tőle, írjon rám LEGYEN szíves. Mielőtt valaki leszólna, igen használok fogselymet és mosom is, nem ezért lettek ilyen rosszak.

2018. máj. 2. 12:37
 1/1 anonim ***** válasza:

3 implanton + 5 megmaradt fogon ülő teljes alsó

20 éve 480 ezres


Mostanság csak a 3 implant annyi.


Húzott fog helyére kb fél év múlva ültetnek, ha megfelelően visszacsontosodik (spéci eljárással 3 hónap), de ha amúgy nem indokolt, megtartják (lásd feljebb)


Dentelite

2018. máj. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!