Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogínyvérzésre házi gyógymód?

Fogínyvérzésre házi gyógymód?

Figyelt kérdés
Milyen ecsetelővel, krémmel, szájöblítővel, fogkrèmmel, bármivel tudnám elérni, hogy ne legyen begyulladva a fogínyem?

2018. máj. 2. 20:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
az okát kéne megszüntetni, házi praktika nem segít. Fogorvossal konzultálj. Lehet fogkő miatt, vagy helytelen, vitaminszegény étrend miatt. Lehet hogy szuvas, az is szokta sérteni az ínyt.
2018. máj. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ma voltam nála, kiszedte a régi tömésemet és eltávolította a körülötte lévő fogkövet. Szájvizet ajánlott és ennyi. Azért érdeklődöm, hogx van-e valami jól bevált fogkrém vagy krèm vagy miegyéb...
2018. máj. 2. 21:56
 3/8 anonim ***** válasza:

C vitamon szedése.

folyamatosan. (ha abbahagyod megint vérezni fog)

2018. máj. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fogkrembol minosegit, paradontax vagy sensodyne pl.
2018. máj. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Én úgytudtam, hogy nyáron nem tanácsos vitaminokat szedni, de akkor elkezdem. Van is otthon C vitaminom.

A Paradontaxot sokan dícsérik, ma du. veszek is és meglátjuk. Nekem a Sensodyne nem volt hatásos.

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

2018. máj. 3. 07:08
 6/8 anonim ***** válasza:
Puha fogkefét vegyél, nekem a Meridol fogkrém vált be és Gengigel géllel kenegesd naponta 4szer 5ször az ínyed, elég drága, de hamar helyrehozza a gyulladt ínyt.
2018. máj. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én szájvizet használok, az nullára redukálta az ínyvérzést és fogfájdalmat :)


Nem lsterin, hanem sima sajátmárkás :)

2018. máj. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 feco8888 ***** válasza:

Azt úgy hívják ( skorbut lassú le folyású, nem termelsz c-vitamint és neked minden nap szükséged van rá

Feltételezem a szem alatti karikás szemet, hideg lábat télen vagy akár nyáron is !

Köszönöm a tudást át adtam

2018. szept. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!