Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Milyen a fogkőleszedés?

Milyen a fogkőleszedés?

Figyelt kérdés
Nekem még soha nem volt,viszont el kéne menni egyre. Van,aki azt mondta,hogy nagyon fájt neki,van aki pedig azt,hogy egyáltalán nem fáj. Most akkor mi az igaz? Befolyásolja,hogy szerintem pont a fogkő miatt egy kicsit be van gyulladva az ínyem? A válaszokat előre is köszönöm!

#fog #fogorvos #fogkőfogkőleszedés
2018. máj. 8. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kicsit fajt, lehet inkabb kellemetlen volt, de nem elviselhetetlen. Verzett, de hamar elallt.

Nekem az rosszabb volt, mikor befujta lidokainnal elotte, allergias vagyok ra, borzasztoan mart. Le kellett torolni belole valamennyit. :D

Es igen, lehet a fogko miatt begyulladva az inyed.

2018. máj. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem borzasztoan fajt
2018. máj. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hogy mennyire fáj az attól függ hogy mennyire van begyulladva az ínyed.


Viszont ez az egyik legegyszerűbb fogászati beavatkozás, ne félj tőle! :)

2018. máj. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem nem fájt. Tesómnak igen. Mindenki más. Lehet neked is fog fájni, de lehet meg se érzed.

Az volt kellemetlen amikor az alsó metszőfogakat fogakat csinálta belül.

Mondjuk szerintem függ attól hogy mennyire fogköves a fogad. Nekem alig volt, lehet azért nem fájt. :D

És igen, azért van begyulladva az ínyed. Szedesd le mert további problémáid is lehetnek.

2018. máj. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem fáj, inkább csak kellemetlen, de ki lehet bírni
2018. máj. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!