Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Magán fogorvosnál egy vizsgála...

Magán fogorvosnál egy vizsgálat, fogkő eltávolítás, és 4-5 fog tömése hozzávetőlegesen mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Gondolom egy vizsgálatért is elkérnek 10-12e forintot, és természetesen azért nézelődtem, lehet azzal kalkulálni, hogy 15e forint körül van a fogkő leszedés, és foganként is ~15e forint?
2018. máj. 16. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Vizsgálat + 1 fog tömése + fogkő leszedés, tavaly nyáron ezért fizettem 30k-t. Szóvak igen, jól számolod, kb. 15 / kezelés.
2018. máj. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megosztott tapasztalatod!
2018. máj. 16. 20:43
 3/4 anonim válasza:
De ez nagyon fogorvos függő. Például nekem a vizsgálat ingyenes volt, a tömés felülettől függően 6-8 ezer, a fogkő levétele polirozassal két állkapocsra 5 ezer. És nem egy kóklerről van szó, hanem egy tényleg jó fogorvosrol. Csak annyi, hogy egy kis városi rendelőről van szó.
2018. máj. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha Pesten, a belvárosban van, és úgy érzed, jó munkát végzett emelett pedig kedves, akkor érdekelne, merre található ez a rendelő :)
2018. máj. 19. 01:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!