Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A labello fruit shine-tól...

A labello fruit shine-tól ugye nem fog csillogni, rikítani a szám? (strawberry/cherry)

Figyelt kérdés
Ha tudtok mondani valami semleges,viszont illatos szájápolót azt megköszönném!
2010. jún. 14. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:

szerintem attól pont olyan lesz a szád mint a szájfénytől, nekem is volt valami grapefruit-os utáltam, ragadt, csillogott, fénylett, szines volt.

A sötétkék labello szintelen de illatos és unisex.

meg a világoskék is.

2010. jún. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Minden ilyentől ragad. Nekem egyedül a SUN jött be, attól nem ragadt, nem fénylett, kicsit világos színű, de nekem ez is tetszik. És kifejezetten UV védős.
2010. jún. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nem tudom van-e még, de vegyél grapefruitosat, annak halvány színe van és nem rikít. :) Az epres az eléggé rikító és a cseresznye sem valami világos. Vegyél egyszerű Labellot.
2010. jún. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
vagy nem veszel labellot, mert az úgyis csak szárít, és helyette veszel rózsaszín bebét, aminek illata is alig van, és színtelen, na meg ápol is.
2010. jún. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én se veszek mást, mint rózsaszín Bebét már 1 éve és ezerszer jobb mint a Labello. a labellóval ellentétben nem szárít. és olcsóbb is!
2010. jún. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem is van egy grapefruitos Labellom, de azt inkább csak akkor szoktam használni, amikor mondjuk kicsit feltűnőbben, jól akarok kinézni, mivel tényleg csillog és van egy enyhe színe is. Amiket te írtál le, szintén ilyesmi színűek. Labelloból az enyhe rózsaszín színű rózsás szinte teljesen láthatatlan, vagy az előttem lévő kommentben leírt kék unisex Labellok is ilyenek.
2010. jún. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!