Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mintavétel után mennyi időn...

Mintavétel után mennyi időn belül jó, ha felkerül a láthatatlan fogszabályzó a fogakra?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy pár nap vagy max 1 hét után. Az enyém még 6 hét után sincs kész és én most attól tartok, nem is fog feljönni rám, hiszen éppen az a baj, hogy elmozdultak valamiért a fogaim és lehet, már nem ott van egy-két fog, mint 6 hete.

2018. máj. 23. 16:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Marmint volt allando fogszabalyzod es most varsz a retencios kiveheto keszulekedre?

En is aggodtam, nekem is valami harom het mulva jott meg a kiveheto, nehezen ment fel ra, de mar par hete megvan es par nap utan egyre konnyebben tudtam feltenni, szoval ne aggodj!

2018. máj. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez lesz az első fogszabályzóm. Eddig éjszakai, sima sínnel lett "konzerválva" az első fogaim közötti kicsi rés, de sajna hirtelen most úgy elmozdultak oldalra és előre is, hogy ha nem vigyázok, ki is törhetnek. Szóval azt mondták, fogszabi kell már. Láthatatlan lesz. A mintavétel óta csak telnek a hetek és attól félek, mire fel akarják rakni az elkészült fogszabályzót, akár rá sem fog majd menni :-(
2018. máj. 24. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!