Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogtömés után fül, állkapocs...

Fogtömés után fül, állkapocs fájdalom?

Figyelt kérdés
Kiesett egy tömésem, elmentem a fogorvoshoz, kicsit fúrt rajta, kitisztította, és betömte. Érzéstelenítőt nem kaptam, nem is igazán fájt. Azóta, ez 4 napja, nyomást érzek a fülemben, enyhe fájdalmat az állkapcsomban, azon az oldalon, ahol a fog is van. Maga a fog nem fáj, sem nyomásra, sem rágásra, hidegre, melegre sem. Valami gond lehet, vagy ez természetes is lehet? Doki nem mondott semmit, hogy gyökérkezelés kellene, vagy bármi rosszat vett volna észre. Laikusan azt mondom, hogy nagy lyuk volt, miután kiesett a tömés, de azelőtt soha nem volt gond vele.

2018. máj. 26. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem kétszer is tömték a fogamat, de egyik után sem jelentkeztek ezek a tünetek.
2018. máj. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez csak egy tipp, távdiagnózist persze nem tudok felállítani, csak nagyon beleillene a képbe: Nem lehet hogy magas picit a tömést?
2018. máj. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem, többször vett mintát, de a doktor úgy látta, hogy már nem magas. Illetve én sem éreztem, és most sem hogy magas lenne.

Most például jobban "fáj" mint 4-5 nappal ezelőtt. És nem is a fogam, hanem a nyirokcsomónál és a fülemnél. Bőven kibírható, de zavar. Tényleg az a legfurcsább, hogy evés, rágás közben abszolút elmúlik a fájás, aztán lassacskán visszajön. Kegyetlenül nem szeretnék most gyökérkezelést, eleve így vesztettem már el két fogamat, csak a hosszú szenvedés és fájdalom volt, de eredmény semmi. Húzástól meg nyilván azért tartok, mert nem szeretnék mégjobban fogatlan lenni. Így is implantátumban gondolkodok, ami nem kevés pénz. Hidegre, melegre, rágásra, nyomásra, kocogtatásra továbbra sem érzékeny.

2018. máj. 27. 16:59
 4/4 Nikiccy válasza:

Kedves Kérdező!

Bár a bejegyzés régebbi.. mégis megkérdezhetem mi lett végül a fogaddal és a fájdalmaddal?

Sajnos én is így jártam. Visszamentem a fogorvoshoz viszont a röntgen nem mutatot gyulladást,így további kezelés is szükségtelelen volt. A fogam sem fáj,d körülötte minden fáj és gyulladt.

2023. aug. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!