Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Csókolózástól jöhetnek át...

Csókolózástól jöhetnek át bacik a számba, vagyis lehetnek lyukas fogaim tőle?

Figyelt kérdés

A barátomnak nagyok sok lyukas foga van, de amúgy nem büdös olyan nagyon a szája, és amúgy szerelmileg is minden ok. Viszont, mióta összejöttünk, és csókolózunk, már 2 lyukas fogam is lett, pedig eddig még soha nem volt, és rendesen ápolom is őket ugye. Nem tudom rávenni hogy mosson fogat, meg hogy menjen el fogdokihoz, folyton kiakad ha mondom neki.. Szóval a kérdés: hogyha valakivel csókolózok, akinek több mint 10 lyukas foga van, lehetnek tőle nekem is lyukas fogaim, hogyha mondjuk reggel csókolózunk és estig nincs alkalmam megmosni őket?

(Vagy ha buliba vagyunk és akkor másnap estig se mosom meg, mert nem otthon alszok?)



2018. máj. 28. 20:10
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Kihagytam, de én 19/L ő pedig 20/F ha valakit érdekelne.
2018. máj. 28. 20:13
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
azt nem tudom, de ez botrany. én ilyennel össze sem jönnék. nem tudom, h bírod.
2018. máj. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
elég gáz... de a fogad nem attól lyukad ki..
2018. máj. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Igazából nem volt vele bajom, észre se lehetett venni, mert elöl gyönyörüek, de amint elkezdtünk csókolózni, rájottem h mi van ott bent. Bár,mostmár én se kezdtem bírni, mert akkor még nem voltak gázak annyira, inkább pici lyukak, de mostmár a fél szájába nincsenek olyan fogak amivel tudna enni, megmutatta, hát valamelyiknek már csak a gyökere van meg szerintem, valaminek a fele hiányzik, tiszta fogkő, szét vannak rohadva, aztán nem bírja megérteni hogy nem lesz foga..Szerintem lassan én fogom elráncigálni, nem tudom miért nem akar annyira menni.
2018. máj. 28. 20:40
 5/21 A kérdező kommentje:

Arra gondoltam hogy ugye baktériumok vannak a szájába, és ugye át tudja adni őket, vagy hogy mondjam.

Jövőhétre kértem időpontot, mivel barátnőm a fogorvos, megkérem hogy egybe el tudjon jönni ő is, és akkor valamit csak kezd vele, azért van menthető is, a többit meg ki kell húzni.

Az az érdekes, hogy egyszer azt mesélte hogy el akart menni, de egy ugyanilyen szétrohadt fogát elkezdték piszkálni és hogy nagyon fájt neki, de amúgy meg nem fájlalja őket már, miközbe romlottak, nagyon fájlalta, de már nem igazán. Egyszer együtt fürödtünk, aztán kihasználtam az alkalmat, kinyitottam a száját, és én kezdtem el mosni neki, bár ahogy súroltam a szemöldökét sokszor összehúzta, szóval lehet fájt neki..

Mindenesetre, ha nem fogja továbbra se ápolni szerintem vége lesz, mert már kezd undorito lenni..

2018. máj. 28. 20:46
 6/21 A kérdező kommentje:
Mármint hogy magamnak kértem jövőhétre időpontot, és h elviszem őt is.
2018. máj. 28. 20:48
 7/21 anonim ***** válasza:
nem a bacijaitól lesz lyukas a fogad
2018. máj. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Nem attól lett lyukas a fogad. De tényleg nem ártana, ha rendbe tennék a fogait, mert nem lesz jó, ha pár éven belül nem tud majd enni.
2018. máj. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Én biztos nem csókolóznék valakivel aki nem képes megcsináltatni a fogait meg fenntartani a szájhigiénét, de nem egészségügyi okokból, csak gusztusbeli kérdésből...

Ezt elmondva a lepedék az amitől félned kell, ha kicserélitek egymás baktériumait az önmagában nem elég a szuvasodáshoz.

2018. máj. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Mintha az én barátomról beszélnél, nálunk is ez a helyzet. Nem hajlandó ápolni rendesen a fogait, nem lehet beszélni róla, mert felháborodik, és nem megy fogorvoshoz mert csak, pedig a hátsó fogai nagy része gyökérig szét van rohadva :( ő 25 éves jelenleg.
2018. máj. 29. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!