Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Létezik esti fogkrém, a...

Létezik esti fogkrém, a reggeli szájszag csökkentésére?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azzal a problémámmal szeretnék hozzátok fordulni, hogy létezik-e olyan esti fogkrém, mely a reggeli szájszagot enyhíti? Fogaim ápoltak, jók- fél évente járok ellenőriztetni-, reggel és este alapos fogmosás után, alkoholmentes szájvizet használok. Lefekvés előtt pohár vizet elfogyasztok, de sajnos nem használ. Tudnátok segíteni? Olvastam tablettáról is, arról is írhattok, ha valakinek használt!

Köszönöm a választ! 23/L


2018. máj. 29. 23:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Hallod, esküszöm, egyszer volt egy ilyen fogkrém, és azóta sem emlékszem, melyik vált be annyira, hogy reggel az akkori párommal csodálkoztunk, hogy nincs szájszagunk. De hogy az Colgate volt, vagy Kolynos, vagy micsoda... hát sajnos nem emlékszem. :(
2018. máj. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, és a pohár víz az csak arra való, hogy amíg alszol, addig csökkentsd az agyvérzés esélyét (nem viccelek), tehát nem szájszag ellen. :)
2018. máj. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem reggel segít egy pohár víz. A Lushnak vannak ilyen tablettái nem sokat tudok róla úgyhogy nem tudom hogy egyáltalán magyarorszagon van e.
2018. máj. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Ajj, de örülnék, ha eszedbe jutna. :(

2018. máj. 29. 23:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Blendamwd complete night,de szerintem kivonták a forgalomból
2018. szept. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!