Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit tanácsoltok szájszag...

Mit tanácsoltok szájszag ellen? (többi lent)

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem dicsekedhetek azzal, hogy nem szoktam fogat mosni, de olyan sűrű napjaim vannak, hogy szinte időm nincs rá.. Mostantól megpróbálok pl korábban kelni stb. Szóval fogmosás meglesz. Ezen kívül milyen dolgok vannak amikkel hamar meg lehet szabadulni a szájszagtól? (nem csoda szerekre, hanem a háztartásban is megtalálható dolgokra gondolok) és milyen fogkrémet kéne használnom, ha kicsit érzékeny az ínyem?

2013. jún. 3. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:
reggel este fogat mossni,a nyelvet is beleértve
2013. jún. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Lehet, persze csak akkor hogyha tudod, a szájszag okát kéne kezelni. Pl. túlzott fogyasztása a tejtermékeknek, disznóhúsnak, sok fehérkenyérnek, hagymáknak is kiválthat ilyen hatást.

Egyébként egy erős mentás-citromos víz is hatásos lehet.

2013. jún. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van rossz fogad?
2013. jún. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nincs rossz fogam. ami volt is azt már megcsinálták. nem rég voltam fogorvosnál egy gyors "szűrésen" azt mondta tökéletesek :)
2013. jún. 3. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!