Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogyan lehetnék fogorvos?

Hogyan lehetnék fogorvos?

Figyelt kérdés
Van érettségim, ami nem lett túl jó ezért pár tárgyból újra kéne érettségiznem. Miből tegyem? Mennyi idő és pénzbe kerül, hogy fogorvos legyek?

2018. jún. 3. 23:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A fogorvosképzés öt éves, melynek befejezését követően a jelöltek fogorvosdoktori diplomát kapnak. Ezt követi a szakorvosképzési (rezidens) időszak, melynek sikeres befejezését követően fogszakorvosi oklevelet kapnak a jelöltek. A szakorvosok számára kötelező, folyamatos továbbképzés kredit rendszerben valósul meg. Az ötéves egyetemi oktatás első két évében a hallgatók elsősorban általános alaptárgyakat hallgatnak, melyek tartalma hasonló az általános karon oktatott anyaghoz, ezenfelül speciális fogorvosi szakirányú ismereteket is tartalmaz.
2018. jún. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Honnan tudhatom meg, hogy jó fogorvos lennék? Hogy képes lennék megfelelően megtanulni a tananyagot?
2018. jún. 4. 00:45
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudhatnánk, hogy képes lennél e megtanulni a tananyagot?
2018. jún. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Ha elég elhivatott vagy iránta, akkor meg tudod tanulni. Bár ha felmerült benned ez a kérdés, lehet, hogy nem ez a te hivatásod.
2018. jún. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Én bioszt és a kémiát csinálnám újra mindenképpen, de nem tudom, neked mi sikerült rosszul. Esetleg kicsit konkrétabb eredményekkel nem tudsz szolgálni?
2018. jún. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Fontos, hogy legyen állóképességed, átlagnál sokkal jobb kézügyességed és jó látásod.
2018. jún. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
62%
Te inkább ne legyél fogorvos mert látszik hogy az életről sincs fogalmad.
2018. jún. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az ilyenekre találták ki a felvi.hu-t.


De mindegy, leírom... Kell 2 emelt érettségi. Az egyik bioszból, a másik vagy kémiából vagy fizikából.

Ha államira vesznek fel akkor nem kerül semmibe, ha önköltségesre akkor 1 millió fölött / félév.

2018. jún. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Már nem emlékszem, hogy pontosan miből hányast kaptam, de tény, hogy rossz tehát újra kell érettségiznem pár tantárgyból.


A kézügyességem.. hát nem is tudom.. van amiben ügyes vagyok van amiben ügyetlen de eddig mindent megtudtam tanulni amit akartam.

2018. jún. 5. 23:29
 10/11 anonim ***** válasza:
Mikor érettségiztél ?
2018. szept. 13. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!