Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bevallom,16 éves vagyok, és...

Bevallom,16 éves vagyok, és kb 2éve küszködök a leheletemmel. Segítene valaki?

Figyelt kérdés

Nos, genetika miatt egy egészséges fogam sincs, mind lyukas vol, de mára tömöttek. Kb 2 éve fedeztem fel hogy a mandulám fele érzem hogy valami lepedék féleség van ott és egyszerűen nem megy le. mindent próbáltam màr. Este elalszok és reggelre olyan szinten büdös a szám, hogy saját magam hányingert kapok. Kb 2x mosok fogat egy nap

Mindent probáltam már a szájszagom ellen. Folyamatosan a nap 24órájában büdös, semmi sem segít. Mindíg amikor nyelek, akkor érzem hogy egy kis daran lepedék lemegy a nyálammal eggyütt. A torkomon érzem.

Mit tegyek a szájszagom ellen. Komolyan semmi nem segít. Szájvíz,fogkrém semmi.


2018. jún. 10. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj el háziorvoshoz kivizsgálásra, lehet nyitott a gyomorszájad és attól is lehet.
2018. jún. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
lehet, refluxod van,attól mentek tönkre a fogaid is. a lehelet is lehet ettől. menj el háziorvoshoz és kérj beutalót gasztroenterológiára. gégészetre is menj, oda nem kell beutaló.
2018. jún. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Vetesd ki a manduálidat. Írod hogy van rajta valami. Az a mandula kő és undoritóan büdös.

Hidd el ha nem lenne mandulád nem lenne büdös a szád se.

Addig is próbáld ki ezt: [link]

2018. jún. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
azt írják, elég a mandulakövet/köveket kivenni, nem kell az egész mandulát. pár perc az egész. ezért ne műttesd meg magad. menj el a gégészetre.
2018. jún. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a tanácsot és a segítséget. Megnyugodtam, hogy műtét nélkül és ilyen gyomorvizsgálatok nélkül is meglehet oldani ezt a problémát.
2018. jún. 13. 00:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!