Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit tudok tenni a kellemetlen...

Jeh878 kérdése:

Mit tudok tenni a kellemetlen leheletemmel?

Figyelt kérdés
Naponta 2x mosok fogat es van nyelvkaparom amivel le tudom tisztítani a nyelvem de sajnos ez sem segít olvastam egy TETRO BREATH nevű dologról ami tartalmaz egy száj vizet ,fog krémet és ez a szájban levő baktériumok számat megfelelően csökkenti csak ennek az ara 10ezer forint es feleslegesen nem szeretnek ennyit kiadni érte.Ha valakinek valami tapasztalata van erről a termékről kérem ossza meg velem.mar nagyon idegesít ez a dolog
2015. ápr. 1. 21:19
 1/1 anonim ***** válasza:

A szájszagnak oka van!

Ha a kocsiban kigyullad az olajt jelző lámpa nem a lámpa fényét takarjuk el vagy iktassuk ki a lámpát!

Hanem olajat adunk neki!

A tested ugyan így működik:

Rossz fog=szájszag

Cukorbetegség=szájszag

Vérgomba=szájszag

Szájpenész=szájszag

Étel=szájszag

Ital=szájszag

...stb=szájszag

Ne higgy vizsgálatok nélkül!

A gyógyszered lehet elmúlasztja a szájszagot azért mert a szájat stimulálja és közben bajod van amit egy tea meggyógyít!

A fokhagyma segíthet a szájszagod ellen!

Antibiotikumokat tartalmaz fertőtlenít és elég büdös hogy elnyomja a szájszagod!

Amúgy ebben a pillanatban jut eszembe hogy én egyszer az adoment fogkrémre voltam allergiás ami szájszagot és aftát okozott!

Mosson fogat adomentel az én fogam is attólmentel!

Gondolom ismered! A cogate fluoridot tartalmaz amit a haláltáborokban használtak, valamelyik propoliszt amiből erős mérgeket lehet előállítani,

[link]

Olvasd el az első bekezdését! A fogkrém halált okoz!

Megoldás fogpor de ne minden nap!

Gyönyörű fehérek a fogaim és nincs szaga és csak havonta mosok fogat!

A reklámok nem mondják a fogkrémre mint a cigarettára:

A fogmosás súlyosan károsíthatja a száj és fogak egészségét. korai fogkihullást okozhat és fogszuvasodáshoz vezet!

Egyszerűen ez az igazság!

Ne higgy azoknak akik a gyakorikérdéseken válaszolnak mert mind troll dilis vagy egyébb negatív! Én is hülye vagyok! :D

Jó fogmosást :)

Tudtad hogy a gyógycukor erősíti a fogakat?

Pl: negro!

Anyám 30 éve azt eszi nem mos fogat cukorbeteg és ha nem eszik negrót akkor büdös a szája és fájnak a fogai!

2015. ápr. 2. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!