Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ciki-e elmennem a magán...

Ciki-e elmennem a magán fogorvoshoz megnézetnem a fogamat, viszont a kezelésemet nem kihagynám pár hónapig?

Figyelt kérdés
SZTK Fogászatra nem szívesebben megyek el mert nem egyszer rontották el a fogtömésemet. Így csak reménykedni tudok abban ne legyen egy rossz fogam sem, mert sajnos nem telik a magán fogászatra fogtömésre számomra.

#fogászat #szűrővizsgálat #magánfogászaton.
2018. jún. 19. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Most teljesen mindegy hogy SZTK vagy magán, itt az orvoson múlik mennyire ügyes a szakmájában. Nekem foghúzást cseszte már el magándoki, igaz oda azért mentem mert akkor az volt a közelemben aki tudott fogadni és nem is otthon voltam. Magán doki amit elszúrt, benne maradt egy gyökér azt a helyi SZTK-s doki szedte ki ügyesen így megúsztam a szájsebészt, és hozzáteszem aki itt SZTK-n rendel magánként is csinálja egy másik városba és dicsérik.


Én az SZTK-s fogdokikra sem panaszkodom, mert akihez régebben jártam más lakhelyem volt vele sem volt semmi problémám.

Sok magánorvos a pénzért csinálja és sokszor pocsékabb munkát végeznek mint az SZTK-sok. Persze célszerű utánanézni hogy melyik doki milyen, mert ha feléd a magánt dicsérik jobban, akkor nyilván oda menjél.

2018. jún. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha nincs rá pénzed akkor felesleges elmenned megnézetni is mert egy magán doki azért is kér pénzt hogy átnézze a fogaidat.

Ami érthető is hogy fent tudjon tartani egy fogászatot...csak mert mindenki sír hogy drága a magán doki. Neki ugyanolyan drága volt berendezni.

2018. jún. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Lehet nem megyek kontrollra sem a magán fogászatra sem még ha ingyenes a kontroll akkor sem, nem akarom magamra haragítani az ottani fogorvosokat nekem nincs megfelelő jövedelmem. :-(
2018. jún. 20. 21:49
 4/4 anonim ***** válasza:

Ahova én járok, ott egy sima szűrés 5000 Ft, szerintem az belefér, de persze kinek mi. Utána mondhatod azt, hogy a kezelésre most nincs pénzed. Sosem úgy esnek neki, hogy na itt egy lyukas fog, gyorsan betömöm, aztán köszönjük 30ezer lesz. Elmondja mit lát, mit javasol, legfeljebb nem élsz vele.


Én azért járok magánhoz, mert se az sztk doki se a szájsebészet nem volt hajlandó rendesen megnézni a fogaimat, mindig azt éreztem, hogy csak le akarnak rázni, nem adnak semmi javaslatot, tanácsot. Én lelkiismeretes sztks orvossal nem nagyon találkozok sajnos... Lehet a lakóhelyem miatt, de ha itt normális kezelést akarsz, akkor fizetsz.

2018. jún. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!