Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyi időm van? (Fogszuvasodás)

Mennyi időm van? (Fogszuvasodás)

Figyelt kérdés

Kb. 1 éve nincs munkám, a TB-t nem fizettem (igen tudom hogy bejelenthettem volna hogy nincs munkám és 1 évig fizették volna a TB-t helyettem, de akkor még nem tudtam ezekről), piroslámpás a TAJ-om ami miatt nem láttak el a körzeti orvosnál (pedig állítólag kötelesek lettek volna).


A lényeg az, hogy van két lyukas fogam, az egyik állítólag már elég mélyen kilyukadt, viszont egyáltalán nem fáj, csak akkor amikor azon az oldalon rágok, illetve amikor hideg/meleg éri. Ezen kívül rossz szájízem van miatta, ami a legzavaróbb. Ebben a hónapban szerzek munkát, utána pedig elmegyek egy magán fogorvoshoz. Kb. fél éve lettem figyelmes arra hogy lyukas a fogam, azóta érzés/fájdalom szempontjából semmit nem változott. Mennyi idő lehet mire rosszabbodik a helyzet? Egy hónapot még kíbírhat?



2018. jún. 22. 10:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
10...9...8...7...
2018. jún. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

El kellett vona lásson, minket kék TAJ-jal nem láttak el... mindegy.


Akkor várj, míg begyullad... :)

2018. jún. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha már ráharapásra fáj, akkor lehet nem bírja ki az 1 hónapot, de nem lehet tudni.
2018. jún. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet húzni az időt de egyre nehezebb lesz megjavítani a fogat. Amit ma még síma töméssel megoldhatna lehet, hogy 1-2 hónap múlva már csak gyökérkezeléssel tud megoldani. Újabb pár hónap múlva még nehezebb (ha addig be nem gyullad)
2018. jún. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
és eddig miért nem mentél el maszek fogorvoshoz? őket nem érdekli fizetel e TB-t.ha egy éve megélsz a semmiből csak lett volna 5-6 ezer forintod egy amalgám tömésre.kb annyiba kerül.
2018. júl. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!