Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Valakinek van már ez az...

Saucony kérdése:

Valakinek van már ez az úgynevezett fixfogsor amit implantátumokkal rögzítenek?

Figyelt kérdés

Igazából nem tudom eldönteni hogy mitévő legyek Sajnos inysorvadásom van már elég régóta és most állok úgy anyagilag hogy rendezni tudjam ezt . SZTK orvosnál már voltam ezügyben vizsgálaton és azt mondta hogy kevés a csont állományon A rendes implantátumos beültetés hez. Most keresek meg jövő héten egy erre szakosodott implatologust. Viszont olvastam a neten hogy kevés

csontállománynal is lehetséges ez a fixfogsoros megoldás. Kérem csak azért van akinek ilyen van Köszönöm


2018. jún. 29. 11:44
 1/3 anonim ***** válasza:
"Viszont olvastam a neten hogy kevés csontállománynal is lehetséges ez a fixfogsoros megoldás." Azért ennek van egy határa, plusz a csontsűrűség is lényeges kérdés. Itt feleslegesen kérdezősködsz, menj el egy impantológushoz hogy vizsgáljon meg és mondjon véleményt. Ha szóba jöhet ez a fixfogsoros (teljes vagy részleges híd miniimpantátumokkal rögzítve), azt is csak ő tudja megítélni.
2018. jún. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elvileg lehetséges a csontpótlás is


[link]

2018. jún. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ jövő héten kaptam időpontot
2018. jún. 30. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!