Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Felnőttek számára nincsen...

Felnőttek számára nincsen ingyenes fogászati ellátás?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy borzasztó együgyű kérdés, de akiket ismerek mind magánorvoshoz járnak, mert gyors, de nem tudom, hogy ezen kívül van e ingyenesen igénybevehető lehetőség? Mármint tömés, húzás, gyökér kezelés ilyesmik?

2018. jún. 30. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Már miért ne lenne? Ezeket, amiket leírtál, mind ingyenesek a körzeti fogorvosodnál.
2018. jún. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Annyi a baj, hogy keves jo orvos van korzetibol.
2018. jún. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sokan eleguk lett belole, hogy elbasztak a fogat korzetiben es inkabb maganra mennek.
2018. jún. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%

Nekem a magán fogászokból lett elegem!

Az egyik koronát akart rakni az ép fogamra is, mondván a fogtechnikus párban tudja csak megcsinálni (alul- felül,).

Azonnal otthagytam. Addig együttműködő voltam, sok pénzt otthagytam nála. Biztos vérszemet kapott...

Ez 10 éve volt, érdekes, azóta sincs baj azzal a fogammal, és korona sem kellett rá! Egyikre sem!

2018. júl. 1. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
10 eve...
2018. júl. 1. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!