Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerintetek gáz ha 30 éves...

Szerintetek gáz ha 30 éves koromra műfogam lesz?

Figyelt kérdés

Sajnos van pár fogam ami be van tömve és olyan is ami kezd kilyukadni. (pl alul a 2 bölcsesség fogam)

Gondoltam, hogy gyűjtök pénzt és majd 30 éves koromra megcsináltatom a fogaimat.

Kicsit félek tőle, hogy milyen lesz ha kihúzzák az összeset és nem tudok majd normálisan beszélni.


26/N


2018. júl. 1. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Normális orvos nem húzza ki neked az összes menthetö fogadat. Nem is értem hogy gondolod. Amit lehet, azt meg kell menteni. Egy müfög nem lesz olyan jó mint egy igazi.
2018. júl. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem értem az összefüggést!!!


Azért mert van pár tömött fogad és van pár tömésre váró lyukas fogad miért lenne műfogad 30 éves korodra???????? Miért kellen kihúzni???


Fogat akkor húznak ha már nem lehet vagy nem érdemes betömni. De te azt írod belehet.


Ráadásul a bölcsességfogadról van szó!!!!


Egyedül vagy ilyen sötét vagy azért valaki fogja a kezed??

2018. júl. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

15 évesen már komoly fogproblémáim voltak,hátul,a rágófelületen.

Most +30on túl vagyok és még 'gyári' fogaim vannak...

Genetikailag sokat örökölhetsz,ez hülye szlogen hogy a fogkefe+Xfogkrém mindent megold!

2018. júl. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szőke vagy ugye?
2018. júl. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Erre egszerűen az a válasz, hogy elmész a fogorvoshoz és megbeszéled vele, hogy hogyan tudnád ezeket a fogakat rendbehozni. Műfogat nem fog neked rögtön csináltatni, ha amúgy a fogaidat nem kell kihúzni valami ok miatt.

Bölcsesség fog az egy kicsit bonyolultabb probléma, van, hogy ahhoz szájsebészetre kell menned.

2018. júl. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Miért húzna ki x tökegészséges fogadat?


Neked elmentek otthonról :D


Megtömögeti, gyökékezelés, aztán ennyi, a bölcsifogakat viszont szedesd ki.

2018. júl. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!