Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha 14 éves koromra sem cserélő...

Ha 14 éves koromra sem cserélődött le a teljes fogazatom (három tejfogam a helyén maradt), az valószínűleg már végleges állapot, igaz?

Figyelt kérdés
(Azt hiszem, nincs mit túlragozni a kérdésen, magáért beszél. Annyit viszont megjegyeznék, hogy nem magamtól kattogok ilyesmin, hanem a mai iskolai vizsgálat hatására. Nem, nem ez mindennapjaim legnagyobb problémája.)

2012. nov. 16. 18:24
 1/7 anonim ***** válasza:
15%
A tejfogaid biztos, hogy ki fognak esni...
2012. nov. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csontfogak miatt, amik kilöki majd őket, vagy a használat következtében fognak legyengülni? Nyilván nem ugyanolyan erős mindkét típus, ezt én is tudom.
2012. nov. 16. 18:41
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
El fognak majd romlani, nekem is elől 2 hátul 3 tejfogam maradt meg és tök csúnyák, el vannak szuvasodva.
2012. nov. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Hát mivel alatta nő a csontfogad elvileg azok kiszorítják (első vagyok)
2012. nov. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Alatta nő? Ezt még a fogász sem állítja biztosra.:D Na mindegy, ezek szerint az idő végez velük, ha más nem. Tehát végeredményben mindenképp sok szívást tartogatnak a távoli jövőre. Kár.

Kösz a válaszokat!

2012. nov. 16. 20:19
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Sorstarsam! :D Nalam meg a nyaron volt kiakadva a fogorvosom, hogy miert nem esett mar ki? Elkuldott fogrontgenre, es ott megneztek, hogy van-e felnott fog a tejfogak felett. Volt. Ezek szerint, csak nagyon kiraly, szupereros tejfogaim vannak! :D Mondjuk eleg gaz voltamikor a SZEMFOGAM hianyzott.. De nem tunt fel senkinek, sikeresen kinott fel ev alatt! -.- Ha gondolod irj privatot, kivancsi vagyok mi lett veled.
2013. ápr. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia! En is 14 vagyok..2 fogam is még tejfog..csináltak röntgent és sajnos eléggé elől van ahoz hogy látszódjon..nagyon parázok. Elvileg nem fogjak kihúzni mert még csírája sincs..nem tudom hogy mi lesz vele..nem akarok mar most potfogakat ha van is egyeltanám ilyen:/
2014. nov. 1. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!