Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foghúzás után mire számítsak?

Foghúzás után mire számítsak?

Figyelt kérdés
Sosem húzták még egy fogamsem, nem tudom, hogy ez a kezelés milyen macerákkal jár. Arra lennék kíváncsi, hogy meddig tart a gyógyulás, illetve milyen tünetekkel és panaszokkal jár?
2018. júl. 2. 14:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha komplikációmentes a húzás, akkor a gyógyulás is hamar megy. A teendőket utána elmondják (pl. hogyan moss fogat, mit egyél, mit ne, stb.) A szájban levő sebek amúgy is nagyon hamar gyógyulnak. Bölcsességfogakkal szoktak macerák lenni, de nem feltétlenül.
2018. júl. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

- hazamész, jegeld

- vegyél be 1-2 gyulladáscsökkentőt


Aztán ennyi, nekem 1 hét után varratszedéskor már tök jó volt.

2018. júl. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kell egy-két hét mire teljesen begyógyul, addig a másik oldalon kell enni, 4-5 napig tilos a tej és tejtermék, pár napig nem szabad öblögetni, de a seb körül óvatosan mosni kell az ínyt és persze rendesen a fogaid, nekem csak első nap fájt húzás után a seb, miután kiállt a zsibbadás, és aznap még kicsit szivárog is a vér.
2018. júl. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!