Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A Szentkirályi utcai fogászat...

A Szentkirályi utcai fogászat még mindig olyan borzalmas, mint amilyen régebben volt?

Figyelt kérdés
Legalább is nagyon rossz véleményeket olvastam csak róla az interneten, ezért nem mertem még elmenni oda.
2018. júl. 2. 15:13
 1/8 Ypszilon1980 ***** válasza:

Mik azok a rossz vélemények?

Én most 2 hete voltam ott, semmit sem csináltak.

Egy fogászat meg eleve nem egy kellemes hely.

2018. júl. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt hallottam, hogy olyanok dolgoznak ott, akik nem is értenek a munkájukhoz. Egyesek mészárszéknek hívják a rendelőt. Mit takar az, hogy “semmit nem csináltak”?
2018. júl. 2. 15:32
 3/8 Ypszilon1980 ***** válasza:

Azt, hogy baromira fájt a fogam, alig bírtam ki gyógyszer nélkül, adott antibiotikumot, és mondta, hogy keressem fel pár nap múlva a területileg illetékes fogászatot. Az nálunk előjegyzésre megy, másfél hét. Legalább elkezdhette volna a kezelést, hogy ne fájjon annyira vagy beecseteli, nem tudom. De ott mindenki aki ott volt, kezelés nélkül jött ki, se röntgen, semmi.

Az biztos, hogy ők ilyen fiatal frissen végzett orvosok, szakmailag nem tudom megítélni, én igaz, hogy ügyeleten voltam.

2018. júl. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én területileg oda tartozom, ezért érdekelne, hogy NEM ügyeleten milyen az orvosok hozzáállása. Elég régóta halogatom a fogászati látogatást, mert félek az sztk-tól.
2018. júl. 2. 15:47
 5/8 Ypszilon1980 ***** válasza:

Sztk is ugyanaz. Ami állami, az mind ugyanolyan.

Én egyszer voltam ott úgy, hogy kezelték is a fogam, nekem akkor nem volt gondom velük, meg régebben is amikor ügyeletre mentem, akkor is más volt, mint most, de szerintem nem rosszabb, mint más.

Én egyébként a negatívumok ellenére szívesebben járnék oda, mint ide hozzánk.

2018. júl. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi az infókat!
2018. júl. 2. 16:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, de én is csak a neten olvastam. Pontosabban itt tőletek. A mi fogászatunk még rosszabb. Igaz, oda sem járok, mióta meghalt a fogászunk prosztatrákban. A fogászat mellett van az urológia, oda nem ment át.
2018. júl. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én tavaly gyakran megforduló vendég voltam ott. Kétszer ügyeleten húzták két fogamat (ezek könnyen mentek), utána pedig szájsebészetre küldtek, 2,5 órán keresztül vésték ki a két letört fogamat. 5 érzéstelenítőt adtak, mert csak az zsibbasztott el, annyira gyulladt volt. Hát, nem kívánom senkinek azt az élményt. De minden rossz ellenére nagyon jól bántak velem, megálltak, amikor már nem bírtam, biztattak, hogy minden jó lesz, már mindjárt kész stb. Igaz, hogy sok volt ott a tanuló körülöttem, mindig ott volt a doktornő, aki szintén segített, szóval nem kell félned. Utána tömésekre is jártam vissza, amíg nem volt a dokim, azzal sem volt semmi gond. Egy tök kedves rezidens csaj csinálta.
2018. júl. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!