Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért nem hat a frontin?

Cika88 kérdése:

Miért nem hat a frontin?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Holnap megyek szájsebészetre ezért írtak fel nekem 0.25ös frontint, még életemben nem szedtem ilyet ezért kipróbáltam,de semmi hatása nem volt. Ugyanúgy szorongtam ha a szájsebészre gondoltam semmivel sem volt más érzés.Vegyek be duplát? 29f és 96kg.



2018. júl. 4. 15:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az orvostól kérdezd aki felírta!!
2018. júl. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Most komolyan, ennyire buta vagy, hogy ismeretlenektől kérdezed meg, mennyit vegyél be? Ha valaki rosszindulatú és azt írja, hogy 10-et vegyél be, akkor megteszed?
2018. júl. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ne,a frontin feszültség oldó.Csak azért kspta hogy jobban bírja a kezelést.

Max egy hétig kapja.

Nem kell hogy kiüsse a gyógyszer.

2018. júl. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hát ha 0.25-től semmit nem érzett, akkor a duplája sem fogja kómába ejteni. Még 3-at is bevehetsz, csak ne autóval menj, vagy ne te vezess.
2018. júl. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nyilván 10et nem vennék be,de érdekel olyan emberek véleménye akik tájékozatabbak.
2018. júl. 4. 19:05
 6/13 anonim ***** válasza:

Kérdező:én szedek frontint,de nem szájsebészet miatt hanem depresszióra.

Ég és főld!

Javasoljam a napi 3x 4darab tablettát?

Még is mit szeretne?

Gondolom túlleni a szájsebészeten,utána elhagyni a gyógyszert.

Akkor ne a nem hat legyen...

2018. júl. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Olyan ember véleménye érdekeljen, aki az orvosod. Ráadásul ezt nem kipróbálni kell. 1 tablettával nem jutsz semmire (max. placebonak jó), ahhoz hogy hasson az orvos utasításait betartva végig kell szedni mindig az előírt mennyiségben.
2018. júl. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Az orvos utasítása az volt, hogy vegyek be egy darabot fél órával előtte. Amúgy itt olvastam, hogy más is így ment el szájsebészhez.
2018. júl. 5. 08:07
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a testtömeged alapján hármat nyugodtan bevehetsz, azt már fogod érezni, de tényleg ne vezess addig!
2018. júl. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Voltam szájsebésznél,nekem ez a frontin nem használt sajnos,szóval kidobtam a kukába. Köszönöm szépen a segítséget!
2018. júl. 5. 12:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!