Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szeretnék venni egy Sonic...

Szeretnék venni egy Sonic elektromos fogkefét. Van valakinek tapasztalata? Jobb ez a Sonic technológia az Oral- B forgó felyes technologiajatol?

Figyelt kérdés

2018. júl. 20. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a dentalhigienikus, hogy o nem ajanlja az elektromos fogkefet. Hosszutavon a korkoros mozdulata nem tesz jot a fogzomancnak az inynel, kimozgosodhat.
2018. júl. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Első! A sonic technológiánál pont az a lényeg, hogy nem “körkörös” (amúgy az sem körkörös, hanem oszcilláló, de mindegy), hanem rezgető. Én kifejezetten ajánlom, nekem a Philips Sonicaire fogkeféje van meg, próbáltam előtte az Oral-B kerek fogkeféi közül többfélét (olcsóbbat, drágábbat egyaránt), de mindig visszaváltottam manuális fogkefére. Mióta megkaptam a Philipset, azóta viszont el sem tudom kb képzelni, hogy mást használjak. Nagyon jó, és nem traumatizálja az ínyt sem.
2018. júl. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Szerintem sem károsítja a fogínyt, általában puha vagy max. közepes keménységű fejjel kínálják,pont ebből kifolyólag.

De vajon tényleg leszedni a fogkövet ?

2018. júl. 21. 10:18
 4/7 anonim ***** válasza:
A fogkovet nem szedi le, maximum megelozi a kialakulasat.
2018. júl. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1# Nekem oral-b elektromos fogkefem van, a fogkefeje kor alaku, de nem körkörös mozgasu, hanem csak rezegteti...
2018. júl. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fogkövet csak professzionális úton lehet eltávolítani fogorvos/dentál higiénikus által. Viszont a fogkő nem más, mint az ott maradt lepedék megkövesedett formája, így annak a maradéktalan eltávolításával sokat segít egy jó fogkefe, de persze önmagában nem elegendő.
2018. júl. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én már mindkettőt kipróbáltam. A sonic fogkefék egyértelműen a legjobbak jelenleg a piacon. A lényeg,hogy a divatos 3D fejekkel nem lehet olyan jó teljesítményt elérni mint az egyenesre vágott puha sörtékkel.Ezek valóban kitisztítják a fogközöket is. A sonic technológiának köszönhetően a szajban kialakul egy folyadék áramlás ami szintén átmossa a nehezen hozzáférhető helyeket.Gyengéd az ínyhez és alaposan tisztít.A forgó fej rendszeres erős nyomásra tényleg sérülést vagy károsodást okozhat. Tisztító teljesítményben szerintem egy kicsit jobb a sonic technológia és gyengédebb is. Ha egy jó teljesítményű de gyengéd,biztonságos megoldást keresel akkor a Sonic a te választásod.
2019. jún. 8. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!