Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lehet foggyoker gyulladásom van?

Lehet foggyoker gyulladásom van?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Van hatul egy letort.fogam amit jovohet kedden akarnak.kihuzni. van is.idopontom. de viszont mar 4. Napja megjelent az inyemen felul szerintem a foggyokernel.egy pup nem is olyan kicsi. Es ez fajdalmas de nem annyira durva hogy aludni nem tudok csak erzem hogy fajdogal meg eleg zavaro is.

Nem tudom lehet e ez tenyleg gyulladas. A fogam sem faj, csak az a pukli. Voltaren folom van itthom az valamilyen szinten gyulladas csokkento.is de nem tudom szedjem e vagy inkabb legkesobb hnap menjek el ugyeletre. Mit.javasoltok.



2018. júl. 24. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha le van törve a fogad, biztos, hogy gyulladt a gyökér.
2018. júl. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Es jovohetig szerinted fajdalomcsillapitoval kihuzom ha annyira fajna? Antibiotikum ot nem szeretnek szedni...de ha netan feldagad az arcom nem lesz mas..csak akkor nem fogja kihuzni..
2018. júl. 24. 19:39
 3/3 anonim ***** válasza:
A pukli az arrafelé törő genny miatt van, erre sajnos antibiotikum kell, mert gyulladtan nem fogják kiszedni és ilyenkor sokszor az injekció nem zsibbaszt el. Mutasd meg ma az orvosnak akihez jövő héten menned kellene.
2018. júl. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!