Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ez mandulakő vagy sem? Mit...

Zsolti4566 kérdése:

Ez mandulakő vagy sem? Mit tudok tenni ellene?

Figyelt kérdés

Mit tegyek nem jön ki akárhogy próbálkozom.

Nyomtam hullámcsattal,fülpiszkálóval,jégkrémes pálcikával.

Mit tudtok javasolni nekem?

Orvoshoz nem szeretnék menni ha én is megtudok tőle szabadulni.

Vagy ez nem is mandulakő?


2018. júl. 25. 13:28
 1/5 A kérdező kommentje:
2018. júl. 25. 13:29
 2/5 anonim ***** válasza:
39%
Nagyon okos vagy... hullámcsat, fülpiszkáló, jégkrémes pálcika... Esetleg szakíts fel ott valamit és ilyen biszbaszokkal vigyél be milliónyi kórokozót. Megtudtál tőle szabadulni? Tudod egyáltalán, h az e? Na, ideje orvoshoz menni. Micsoda bex@ri férfi lesz belőled ha orvoshoz sem mersz elmenni...
2018. júl. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudod kiszedni várj egy kicsit. Használj szájvizet vagy sós vizet öblögetésre az segít.
2018. júl. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én azt tanácsolom , ha az tényleg mandulakő akkor szedesd ki a mandulád. Nekem is folyton mandulaköves volt és még most is az a mandulám. Mikor kiszedtem azt hittem hogy hű de jó , megszabadultam tőle, de nem, mindig visszajön. Most nemsokára megyek műtétre, mert már elegem van belőle :) .19/L
2018. júl. 29. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sziasztok, nekem is ez van, viszont nincs mandulám... Kivették gyerekkoromban :O akkor,hogy lehet mandulakövem????
2018. nov. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!