Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nektek van fogszabályzotok?...

Nektek van fogszabályzotok? Ha igen leírnátok mennyibe került, mióta van fent meg mindent amit tudni kell róla!

Figyelt kérdés
Minden érdekel a fogszabályzorol! Előre köszönöm a válaszokat!

2018. júl. 29. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:
2017.03. óta van fent, 120 ezer forintba került. És amúgy tele a net ilyen jellegű videókkal, blogokkal, sőt a gyakori is tele van ilyen kérdésekkel,szóval hajrá :)
2018. júl. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van, fél éve. Alsó-felső összesen volt 800 euro.
2018. júl. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A felso egy evig volt rajtam az 40 ezer, kozben alulra ejszakai 20 korul. Utana adtak egy kivehetos alsot, hogy eloretolja a szajpadlasomon levo fogat, azthiszem 10. Utana rendes also volt megint 40 ezer. Ket evig volt igy ha jol tudom, utana adtak alulra egy kivehetoset, valami 10 korul, meg egy ejszakait ami megigazitja a melyharapasom, 20-30 korul. Kb 150-180 korul mozoghat, nem tudom a pontos osszegeket. (Tamogatottan, amugy fel milla korul lenne.)
2018. júl. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!