Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerintetek elmúlik majd a...

Szerintetek elmúlik majd a fogfájásom?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Még mielőtt Máltára utaztam, voltam fogorvosnál aki betömte szépen a fogaimat. Tegnap kezdett el fájni valami a jobb felső fogsoromnál és nem tudom mi lehet az. Nem úgy fáj, mint amikor mondjuk lyukas egy fog, inkább mint amikor jön kifelé..gondoltam arra is hogy esetleg a bölcsesség fogam próbál utat törni magának. Vettem be rá Algopyrint majd két cataflamt, és megint egy algopyrint így elmúlt a fájdalom. Borogattam és miután öblögettem, pár percre el is múlt a fájdalom. Valószínűleg be van gyulladva de nem igazán tudom, mit lehetne vele tenni, mert fogorvoshoz nem igazén szeretnék itt elmenni

2018. aug. 14. 13:16
 1/4 anonim válasza:
54%

Akkor valamit nem csinált jól, mert nem kéne hogy fájjon. Esetleg ettél ezután? 2 óráig fogtömés után nem szabad egyél.

Ha még nem akkor vissza kell menj fogászatra mert így csak romlani fog.

2018. aug. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A tömés kb 3, 4 hete volt
2018. aug. 14. 13:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak találgatás, de nem lehet, hogy valamitől megsérült az ínyed és begyulladt? Nekem akkor szokott ilyen feszítő fájdalmat okozni, mert ugye a foghús megduzzad. Ha utazás előtt minden lyukas fogad be lett tömve, nem valószínű, hogy lyukas fog okozza a fájdalmat, mert ennyi idő alatt nem lyukad ki. Ha hátul fáj, akkor az is lehet, amit írtál, bölcsességfog jön. Ha ínygyulladás, akkor gyakori fertőtlenítős öblögetéstől hamar elmúlik.
2018. aug. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszodat ♥
2018. aug. 14. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!