Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit tegyek? Hol keressek...

Mit tegyek? Hol keressek fogorvost?

Figyelt kérdés

Jelentkeztem az NKE-re és mindenképpen oda akarok menni! Sajnos a fogaim rosszak. Minden orvosi/pszichológiai/fizikai teszten átmentem, csak a fogászaton mondták, hogy kapok 14 napot rendbehozni a fogaimat. Még van kb. 12 napom, de nincs háziorvosom, mert nemrég 19 lettem és ugye a gyerekorvosomtól kiszedtek és jelenleg nincs háziorvosom se. Ezenk kívül nem tudom hol keressek olyan fogorvost aki tudna nekem segíteni.


2 fogtömés kellene, 1 gyökérkezelés, DE elég csak elkezdeni és igazolni, hogy elkezdték, illetve van valami gyulladás is. Nagyon durva és szűk az idő, sürgős segítség kellene. Minden vágyam most hogy sikerüljön bekerülnöm!



2018. aug. 16. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Körzeti fogorvosod akkor is van.
2018. aug. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gyökérkezelést HAGYD KI , nekem 6 fogam rothadt szét tőle . Amik normál kezelést tömést kaptak azok bírják ...
2018. aug. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Körzeti fogorvoshoz kersz idopontot, bemesz lehet nem csinal semmit , ad egy igazolást aztan ra lesz irva, hogy kezeles alatt.
2018. aug. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!