Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogtömés előtti érzéstelenítő...

Fogtömés előtti érzéstelenítő hatása (duzzanat) mikor fog múlni?

Figyelt kérdés

A jobb felső fogamat tömték, az érzéstelenítő injekció beadása után egyből éreztem, hogy kezd feldagadni az arcom, ez tegnap délután volt, még ma is fel van dagadva. Viszont mozgatni már egyre jobban tudom a jobb arcomat is (tegnap ez sem ment...)

Normális ez a duzzanat? Mikor fog lemenni? Mikor hívjam fel az orvost, ha esetleg nem múlik?


2018. aug. 17. 10:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen, mondta az orvos, hogy az érzéstelenítő hatására képződött egy kisebb hematóma, és attól bedagadt, sőt nekem be is kékült kívül az arcom. Ami szépen átment aztán lilába, zöldbe, sárgába...mint, akinek bevertek egyet.

Lehet, hogy nálad is ez a helyzet, de azért hívd fel, nehogy gond legyen.

2018. aug. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet az érzéstelenítő beadásakor megsérült egy ér, bevérzett és attól duzzadt az arcod. Szerintem jegelni kellene, és helyedben felhívnám az orvost, rákérdeznék, hogy mi a teendő. Jön a 3 munkaszüneti nap, még ma telefonálj.
2018. aug. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!