Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nagyon fáj, ahogy nő a bölcses...

Nagyon fáj, ahogy nő a bölcsességfogam, mit csináljak? Bemehetek vele holnap? Nagyon félek.

Figyelt kérdés

Már régóta fáj, de halasztottam, kb. 2 éve hogy nő...


Magán fogászatról van szó, van rá pénzem, csak félek...


Pár hete kezdett nagyon-nagyon fájni...

Akkor felhívtam őket, mondták másnap menjek, ha nagyon fáj, nem kell időpont, viszont akkor elmúlott, le is betegedtem...



Most viszont megint nagyon fáj... Beállíthatok így holnap? Nagyon félek.


2018. aug. 21. 20:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Alul vagy felül nő? Nekem most műtöttek ki egyet felülről, és nem volt olyan vészes, mint amilyennek elképzeltem. Két szurit adnak kívülről meg belülről az ínyedbe, az kicsit kellemetlen érzés, de utána konkrétan tényleg semmit nem érzel. Megvárhatod, amíg teljesen kinő, de teljesen felesleges, mert te magad is mondod, hogy fáj, ahogy nő. Műttesd, ki az a legegyszerűbb, 15 perc az egész. Ha magándokihoz mész, mondd hogy minél hamarabbra szeretnél időpontot, kb 30 ezer forinttal számolj. Miután kihúzták kb 3 napig kellemetlen, azalatt kívülről jegeld az arcod, lemegy a duzzanat és utána már nincsen semmi. Egy héttel rá lesz a varratszedés, az meg már pláne semmi, egy perces procedúra.
2018. aug. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, mennyibe fog kerülni... :(


Meg gondolom, hogy egyszer csak röntgent fog csinálni...


De pont ez az, hogy nem adtak időpontot, hanem mondták, ha fáj, menjek azonnal.


Ugye, akkor nem mentem...


Tökre félek, csak úgy időpont nélkül beállítani

2018. aug. 21. 20:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Hívd fel őket, hogy legutóbb jól értetted-e, ha pedig nem akkor adjanak már egy időpontot mert nagyon szükséged lenne rá.
2018. aug. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem megyek sehova :(


Basszus én arra gondoltam, hogy csak be állítok reggel.

2018. aug. 21. 20:43
 5/7 anonim ***** válasza:

Menj be, megmondod, hogy fáj a fogad, fogadnak soron kívül is, nyugi.


Vszeg húzás lesz, ha nagyon gáz, vagy megnézik, írnak gyógyszert és visszahívnak.


Amúgy maga a kisműtét nem nagy cucc, nekem 10 perc alatt kint volt, és csak egy gyökerénél fájt - bár ott eléggé. :(

2018. aug. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

De nekem hiába volt begyulladva, nem kezelhették ki a dolgot, mert el is tört a fogam, így sos-ben még aznap kiszedték.


Odamentem, megnézte és mondta, hogy oké, ha nincs dolgom, akkor kiszedi azonnal, :D


Ebben egy volt a jó dolog: hogy nem volt időn parázni előtte :D

2018. aug. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Birom a sok hazug kutya fogorvost meg pacienst, h fájdalommentes, föleg a második huzásomnál, szó szerint a könnyemmel küzdöttem, minden mozdulat a fogoval eszméletlenül fájt!
2018. aug. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!