Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az normális, ha tömés után...

Az normális, ha tömés után fáj a fogam?

Figyelt kérdés

Eddig csak néha fájt, ha azon az oldalon rágtam. Ma tömték a fogamat reggel és most egyáltalán nem tudok azon az oldalon rági.

Mi lehet a baj?



2018. aug. 23. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyilván kitisztították tömés előtt.. Gyökérkezelés nem volt? Utána fájhat egy ideig de ha 1-2nap után se múlik akkor begyulladt a tömés alatt. Akkor vissza kell menni.
2018. aug. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. aug. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gyökérkezelés nélkül, a sima tömés is fájhat, tehát teljesen normális. Ha 2 nap múlva is fáj, akkor érdemes csak visszamenni a dokihoz.
2018. aug. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha ma tömték, akkor még ne egyél azon az oldalon.

Ha nem nyugszik meg pár nap alatt, akkor menj vissza az orvoshoz, mert lehet gyökérkezelni kell.

2018. aug. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#1

Nem gyökér kezelés nem volt. Kellett volna?

2018. aug. 23. 15:12
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is reggel tömték, és nem fáj, csak a szuri helyét érzem. Előző hónapban 2 tömtek, egyik sem fájt.


De ahova járok, ott külön leírják, h ők olyan tömést használnak, ami nem fog fájni. Mert mégiscsak megbolygatták a fogat, hozzá kell szoknia. Ebből kiindulva, fájhat, de szerintem csak 1-2 napig, utána mindenképp menj vissza, ha nem múlik.

2018. aug. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!