Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Használsz fogselymet? Milyen...

Használsz fogselymet? Milyen gyakran? Milyen hosszú selymet használsz el egy alkalommal? Ha nem használsz, miért nem?

Figyelt kérdés
2018. aug. 27. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Hasznaltam egy idoben, csak van olyan fogtomesem ami 2 fog kozott van es inkabb tobb gondot okozott a fogselyem mint hasznot ( nekem ) kiszedte a tomest tobbet nem meg hasznaltam. Rokonomek hasznaljak szeretik ( nekik nincs 2 fog kozotti tomes ).
2018. aug. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Metionin ***** válasza:
Igen, amikor eszembe jut, heti 2-3 alkalommal. Most hirtelen nem tudom pontosan de olyan 30 cm-t tolok el egy használatra.
2018. aug. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Minden este. Sajnos a fogaim között gyakran bent ragad az ételmaradék, és pár fogam így kezdett el romlani. Azóta minden este használom, kb 20 cm-es darabot, és mindig meglepődök, hogy mennyi minden marad még fogmosás után is bent :D
2018. aug. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Este, hetente 3x kb. Fontos, mert fogkő alakulhat ki, ha nem tisztitom jol.
2018. aug. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Minden nap használok, nagyon szorosan állnak a fogaim és hajlamosak fogköznél szuvasodni, így muszáj alaposan tisztogatnom. Nem mérem, hogy mennyit vágok le egy alkalommal, sikerül, ahogy sikerül.
2018. aug. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!