Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Másfél milliós ajánlat reális,...

Másfél milliós ajánlat reális, teljes felső és részleges alsó műfogsorra implantátumok nélkül? (Sürgős! )

Figyelt kérdés
Felül két fogra teleszkópos rögzítéssel, ezeket le kell csiszolni. Alul egy gyökérkezelés lesz még és fogkő eltávolítás.

2018. aug. 27. 22:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Átlagba kb. 600.000 Ft.

Nekem teljes felsőt 380.000 Ft-ért csináltak.

2018. aug. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Mennyire kényelmes, mennyire vagy elégedett vele?

1,5-2 éve hasonló árakat mondott egy másik orvos, mikor sürgősségi kezelésért voltam nála. (sajnos kiment külföldre)

4-ig el kéne döntenem, vállalom vagy sem ezt az ajánlatot. Sajnos, addig nem tudtam másik rendelőben, másik orvoshoz időponthoz jutni. Így félő, nem lesz összehasonlítási alapom a döntéshez. :-(

2018. aug. 27. 22:45
 3/13 A kérdező kommentje:
Természetesen, az említett összegben benne vannak a kezelések árai is nem csak a pótlás. Neked összesen került ennyibe, vagy ezenfelül voltak a kezelési díjak?
2018. aug. 27. 23:00
 4/13 anonim ***** válasza:

#1-es vagyok

Én 4 éve csináltattam.

Az egész 490e Ft volt mindennel egy bevéve.

2018. aug. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ja és szerintem ne fogadd el az ajánlatot.

Nekem "olcsó" volt és még egyszer se kellett fogorvoshoz mennem ez üggyel kapcsolatban.

2018. aug. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Rozi64 ***** válasza:
100%
Persze nem lehet láthatatlanban irni erre, de ha tenyleg annyi történik amit irtál akkor jol megszámolták. Szerintem lehet lényegesen jobb áron is.
2018. aug. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem drága. Mamámnak implanttal volt ennél valamivel olcsóbb.

Nekem egy implant + rá a korona és két külön sima korona volt összesen 380 ezer... Plusz minden kezeléssel együtt jött ki durván fél millára. És a világ egyik legjobb márkájú implantját kaptam.

2018. aug. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz véleményt alkotni, hiszen egyéniek a problémák, mindenkinek más és más. De első olvasatra én is sokallom ezt a árat!

Ne kapkodd el! Menj el több helyre és kérj ajánlatot. Annak is van költsége, de eltörpül a milliós tételhez képest. Megtérül, ha olcsóbban jössz ki a végén!

Sajnos, a mai világban igen sok vállalkozás, vállalkozó bepróbálkozik irreális ajánlatokkal. Ha 10 esetből 1-2 bejön neki, az komoly plusz bevétel számukra. A szabadpiac = szabad rablás! Néha érdemes lenne bejelenteni az ilyen vállalkozásokat a fogyasztóvédelemnél. Ha pl. dupláját kérik ugyanazért a munkáét, mint az átlag, az a fogyasztó megtévesztése!

Nekem más jellegű műtétem volt. Ott nagyon fair volt az orvosprofesszor. Maszek rendelőjében voltam, mégis elmondta egyenesen, ha magánklinikán műt meg, akkor a luxus körülményeket kell megfizetni, mintha sok csillagos szállodában lennék. Gyönyörű különszoba, saját fürdőszobával, finom étkezés, internet, kábeltévé, még tabletet is biztosítanak a szobához, őrzött parkoló is van. Ha pedig nem igénylem a luxust, akkor egy állami kórházban műt meg ambulánsan. De a lényeg, mindkét helyen ugyanavval a modern technikával, ugyanúgy operál meg harmadannyiért. Naná, hogy az utóbbi mellett döntöttem! Nem bántam meg! A kórház kívülről ramaty állapotban van, de a műtő a toppon volt. Még nagy képernyős tévé is volt, ami elterelte a figyelmemet. (nem altattak) A doki és a segédek nagyon kedvesek, profik voltak.

2018. aug. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos igy látatlanban nem tudom megmondani, mert nem tudom milyen minőségről van szó...

Eleg durván hangzik ez a másfél milliós ajánlat, szerintem van ennél olcsobb is.

2018. aug. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ez durván sok.


Nekem 300 volt a teljes ár.

2018. aug. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!