Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Ablakcserére ez reális ajánlat?

Ablakcserére ez reális ajánlat?

Figyelt kérdés
Családi házunkban szeretnénk nyílászárót cserélni. Több árajánlatot is kaptam, de eléggé sokallom. Lenne egy bejárati ajtó, kettö 120x120-as, kettő 160x210-es, és egy 90x90-es ablak. Mind bukó-nyíló, semmi extra, szúnyoghálóval és a két legnagyobb ablak redönnyel. 600 ezres ajánlatokat kapok. Beépítés és bontás is benne van de kicsit kevesebbre gondoltam. Ez reális ár? Köszi a választ
2017. okt. 25. 11:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Tehát 1 Bejárati ajtó és 5 ablakcsere.

Baromi sok megkeresni azt a 600ezret, de sajnos reális.

Ezért csináltattuk mi szobánként, illetve a bejárati ajtót is külön.

2017. okt. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Reális ár.
2017. okt. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, reális. Mi 1 ajtót és 3 ablakot vettünk 270ezerért (és nem a legdrágább). Mi építettük be.

SZóval szúnyoghálóval, munkadíjjal, teljesen reális a 600ezer.

2017. okt. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt írod, hogy több árajánlatot is kaptál, akkor azokkal összehasonlítva kell látnod, hogy a 600ezer mennyire közelíti meg a többi árat!
2017. okt. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Igen nagyjából hasonló árakat kaptam, de sok ismerősömtől hallottam, hogy 300-ért, 400-ért cseréltek náluk. Az egyiket fel is hívtam, de ő el van havazva, nem vállalta. A többi meg nem környékbeli. Sajnos
2017. okt. 25. 14:28
 6/16 anonim ***** válasza:
86%

#5

Azért amit az emberek mesélgetnek árakról, az nem mindig igaz, hidd el, tapasztaltam.

Aztán mi nem mindegy még:

1) Mikor csináltatták? Idén, vagy 3 éve?

2) Fából vagy műanyagból és milyen igényekkel? (üvegrétegezés, vasalatok, zárak, stb.)

3) És milyen minőségben készült a termék és a munka?

4) Mit és hányat csináltattak?


Én azt mondanám neked, hogy mivel az idő = pénz, ha a "nagyon elhavazott"pasi árban, minőségben megfelelő lenne, akkor inkább várj rá, elvégre nem mindegy, hogy 3, vagy 600ezerről van szó. Eddig is éltetek valahogy, kibírtok még 1-2 hónapot.

Azt azért megpróbálnám kitaposni ebből a jóemberből, hogy legalább felmérést és árajánlatot csináljon, hogy megtudd érdemes e várni rá.

2017. okt. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
97%
Egy dolgot ne felejts el. Amikor egy férfiember beszél a kocsijáról, a farkáról,a gázfogyasztásról az építés költségéről, akkor az hangzik el: az ő kocsija szinte nem is fogyaszt üzemanyagot, az ővé a legnagyobb, gázt nem is fogyaszt a gázkazánja, olyan ügyes volt, hogy szinte ingyen építettek neki egy házat stb. Ilyenek vagyunk mi.
2017. okt. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
70%

#7

:D :D :D

2017. okt. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
71%

Igy van,minden cigány a saját lovát dicséri.

Már lefutóban vannak az ilyen munkák .Jönnek az akciók .


A szabvány ablakok olcsóbbak .Számit hogy hány légkamrás.

Számit hogy újra hasznositott műanyaból készült e a keret.

Milyen üveg van bent .Sok itt az összetevője a cserének .

A lényeg a lényeg,a jót meg kell fizetni úgy anyagban,mint munkában .

2017. okt. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 TappancsMancs ***** válasza:
Akkor nem tudtad az árakat. Aki ismerős 300-ért csináltatta az hány n2 nyílászáró? A tiéd 12 n2. Ebből még egy bejárati ajtó is van ami nálatok szerintem olcsó fajta. Nyugodtan kérj még ajánlatot de ez okés ár. Szépen pontosan dolgozzanak.
2017. okt. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!