Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Sztk-s fogorvosi ellátásrol...

Sztk-s fogorvosi ellátásrol van tapasztalatotok? Mennyire jo vagy rossz?

Figyelt kérdés
Ott kiszedik a bölcsességfogat? Vagy továbbküldenek szájsebészetre?
2018. szept. 2. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyire problémás a fog, kell e műteni vagy csak kihúzzák.

De pl. nálam négy bölcsesség fogból hármat már ki kellett szedni, össze vissza nőttek, én nem bíztam sztkra, rögtön szájsebészhez mentem, sokkal nyugodtabb voltam nála, kettőnél vágni és varrni is kellett :(

2018. szept. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ugyanol, an doki dolgozik ott is, mintha magándoki lenne, emberfüggő az, hogy hogy dolgozik.
2018. szept. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
*Ugyanolyan
2018. szept. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha kinőttek a fogaid, valószínűleg ki tudja húzni. Ellenkező estben szájsebész kell.
2018. szept. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen állapotban van a fog és hogy bevállalja e az orvos. Nálam nem vállalta be mert délután már nem volt szájsebészet hogy át tudjak menni ha beletöri. Viszont szerintem menj egyből szájsebészetre ott 100% hogy kiszedik.
2018. szept. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat. Reggel elmentem tovább küldött szájsebeszetre ott 3pillanat alatt kikapták.
2018. szept. 4. 18:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen ott nem szoktak sokat kinlódni vele
2018. szept. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!